Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

Girache to szybko rozwijający się startup, który uwalnia ludzi od bólu za pomocą dobrych nawyków, świadomości i nowych technologii.
Dzięki pierwszemu na rynku urządzeniu, opartemu na autorskim algorytmie i zestawie czujników zamkniętych w 3 cm urządzeniu połączonym z aplikacją, pokazujemy jak budować zdrową relację z technologią bez ograniczania nią użytkownika. Z pomocą codziennych informacji zwrotnych, praktycznych kroków inspirujących do zdrowego stylu życia i budowania właściwych nawyków, jesteśmy w stanie poprawić jakość życia, zrozumieć swoje ciało i zmienić zdrowie tysięcy ludzi.

W Girache wierzymy w wewnętrzny potencjał każdego człowieka, siłę nawyków i nowych technologii. Odzyskaj cyfrową równowagę dzięki zdrowym nawykom.

Zespół Girache to multidyscyplinarny zespół ekspertów IoT i aplikacji mobilnych, którzy współpracują z lekarzami i fizjoterapeutami, aby zmienić niezdrowe nawyki i poprawić jakość życia dzięki technologii. Zawsze staramy się uczyć więcej i zagłębiać się w nasze badania i analizy, aby pozostać zaangażowanymi i kreatywnymi we wszystkim, co robimy. Nasze holistyczne podejście do życia i biznesu jest naszym kluczem.

Siedziba startupu i jego serce znajduje się w Polsce. Miasto inspiracji, zrównoważonego rozwoju i przyszłościowych inwestycji - Lublin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl